OPERÁCIA

 

Estetické operácie

Občas nás trápia nedokonalosti, ktoré nemusia zhoršovať kvalitu videnia, život bez nich je však príjemnejší a krajší. Venujeme sa odstraňovaniu „ovisnutých viečok“, vrások a najrôznejších jaziev a defektov na koži okolo očí. Využívame patentovanú technológiu Jett Plasma, pri ktorej jednosmerný prúd vytvára ionizovaný vzduch, ktorý sa mení na plazmu.

Výhody jett plasma

Patentovaná technológia využíva elektrické výboje jednosmerného napätia. Na rozdiel od striedavého prúdu zasahuje menšiu plochu tkaniva, vďaka čomu je výnimočne presná a nepoškodzuje okolité tkanivá.

bezpečná

bezbolestná

bez jaziev

Operácie metódou
Jett Plasma

Neinvazívna blefaroplastika

Metóda je ideálna v počiatočných fázach nakrčenia kože okolo očí. Drobnými elektrickými výbojmi jednosmerného napätia vzniká ionizovaný vzduch, ktorý sa mení na plazmu. Prostredníctvom tohto štvrtého skupenstva hmoty vytvárame teplo, ktoré ohrieva a stimuluje pokožku. Výsledkom je napnutá a elastická koža. Ošetrenie Jett Plasma pôsobí aj preventívne. Proces blefarochalázy dokáže spomaliť.

Odstraňovanie vrások

Energia jemného prúdu stimuluje spodné časti kože a jemné svalstvo. Výsledkom je napnutie kože a vyhladené vrásky. Pri zákroku pracujeme so špeciálnymi gélmi s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Pomocou energie jednosmerného prúdu ich elektroforézou zapracovávame do spodných vrstiev pokožky a vyhladzujeme nerovnosti. Procedúru je vhodné opakovať každé dva mesiace.

ODSTRAŇOVANIE JAZIEV A DEFEKTOV KOŽE

Pomocou metódy Jett Plasma neinvazívne odstraňujeme jazvy a drobné výrastky na koži a na mihalniciach.

Odstraňujeme:  

jazvy * veruky
fibrómy entropiá
xantelasmy ektropiá
hemangiómy

* drobné aj hlboké, staré, tvrdé, vyčnievajúce…

ĎALŠIE INDIKÁCIE

Metódu Jett Plasma využívame aj pri liečbe chronických zápalov (blefaritíd) a v procese liečby syndrómu suchého oka.

Čo je Jett Plasma?

Jednosmerný prúd vytvára ionizovaný vzduch, ktorý sa mení na plazmu. Elektrický výboj vzniká medzi hrotom prístroja a vodivo prepojenou kožou pacienta.

Vzduch, ktorý obsahuje voľné elektróny, naberá v mieste výboja veľkú energiu. Prestáva byť izolantom. Začína viesť elektrickú energiu, nastáva ionizácia vzduchu, ktorý sa mení na plazmu.

Technológiu využívajú lekári v oblasti oftalmológie, dermatológie a estetickej medicíny.
 

Jett Plasma alebo laser?

V porovnaní s vysokovýkonným CO laserom (využívaným v estetickej medicíne) má technológia Jett Plasma niekoľko výhod.
 

  • Jett Plasma ošetrí pri jednom výboji 0,1 mm kože, na rozdiel od laseru, ktorý zasahuje 3 mm. Pôsobenie je tak presnejšie a cielenejšie.
  • Technológia je bezpečná pri použití na očné mihalnice a okolie očí, nehrozí pri nej riziko poranenia.
  • Pomocou Jett Plasma odparuje lekár jednotlivé vrstvy pokožky a nezasahuje do takej hĺbky ako pri ošetrení laserom. Tým predchádza tvorbe jaziev.
  • Jednosmerný prúd na rozdiel od laseru, stimuluje tkanivové bunky k novej tvorbe kolagénu. Vďaka tomu je proces hojenia rýchlejší.

Počas zákroku sa môžete spoľahnúť na našich odbroníkov.

MUDr. Marian Halás, PhD.

Špecializuje sa na okuloplastické a estetické zákroky, Jett Plasma Lift Medical, operácie predného segmentu a operácie excimerovým laserom.

SPOZNAJTE MA

 

MUDr. Peter Böhm ml.

Vykonáva zákroky pomocou Jett Plasma Lift Medical. Špecializuje sa na operácie sivého zákalu, sietnice a sklovca a zákroky excimerovým laserom.

SPOZNAJTE MA

 

MUDr. Dominika Orendáčová

Vykonáva zákroky pomocou Jett Plasma Lift Medical. Špecializuje na komplexnú očnú diagnostiku.

SPOZNAJTE MA

 

Objednajte sa radšej už dnes

Máme veľa spokojných klientov a čakajúcich pacientov. Vyšetrenie aj operáciu u nás preplácajú všetky zdravotné poisťovne.

Často kladené otázky

Aké sú kontraindikácie?

  • kardiostimulátor, EKG holter či iný implantovaný elektrický prístroj
  • prítomnosť kovových náhrad v mieste ošetrenia
  • epilepsia
  • tehotenstvo
  • akútne zápalové ochorenie
  • onkologické ochorenie