13 rokov sme tu pre Vás
/

O nás

V Očnom centre Dr. Böhma už 15 rokov poskytujeme pacientom najkvalitnejšiu komplexnú očnú starostlivosť. V diagnostike a liečbe spájame overené svetové postupy s inováciami a patentami Dr. Böhma.

Záleží nám na tom, aby čo najväčšia časť poskytovanej starostlivosti bola pre našich pacientov bezplatná. Vďaka dlhoročnému úsiliu a dobrej reputácii v zdravotných poisťovniach preplácajú všetky zdravotné poisťovne našim pacientom viaceré vyšetrenia a chirurgické zákroky.

Našim  poslaním je  podľa nášho najlepšieho vedomia a svedomia liečiť a prispievať k zlepšeniu kvality života našich pacientov a pomôcť im znovu uvidieť svet krajší a lepší.

Špecializujeme sa na operácie sivého zákalu, operácie sietnice a sklovca, operácie dioptrií excimerovým laserom.

Najčastejšou operáciou vykonávanou na našom pracovisku je operácia sivého zákalu. Operácií sivého zákalu vykonávame ročne najviac spomedzi slovenských pracovísk.

Operácia sivého zákalu patrí zároveň medzi najefektívnešie operácie, kde odstraňujeme zakalenú šošovku, ktorú nahrádzame novou umelou vnútroočnou šošovkou. Vďaka širokej ponuke kvalitných implantátov (umelých vnútroočných šošoviek) odstránime aj prebytočné dioptrie resp. nosenie okuliarov po operácii.

Všetky zdravotne indikované operácie sú u nás plne hradené zdravotnou poisťovňou bez doplatku pacienta. Našimi zmluvnými partnermi sú všetky slovenské zdravotné poisťovne: VšZP,  ZP Dôvera aj ZP Union. 

Nájdete nás v Očnom centre dr. Böhma v Ružinove (Bratislava) alebo v našej očnej ambulancii v Pezinku (2. poschodie budovy polikliniky v Pezinku) a v očnej ambulancii v Senci. Pri pracoviskách v Bratislave a v Pezinku nájdete aj našu očnú optiku kde vám radi poradíme s výberom rámu či s hocakým vaším problémom s okuliarmi či kontaktnými šošovkami. 

Vystihujú nás: 


Všetky zdravotne indikované operácie sú plne
hradené zdravotnou poisťovňou bez doplatku pacienta

Zmluvní partneri

vseobecna zdravotna poistovna union zdravotna poistovna zdravotna poistovna dovera

Copyright © 2019 Dr. Böhm. Všetky práva vyhradené. Made by TRIAD Advertising. Powered by SIMPLE WEB